+31 594 64 26 68
+31 594 64 26 68

İşletme

Vizyon

JC-Electronics genç bir işletme olmasına rağmen bu alanda 15 yıllık bir deneyime sahiptir. 2006 yılında kurulan JC-Electronics 2007 yılı başında büyüyerek  Poortweg 3 – Marum adresine taşınmıştır. Güncel olarak JC-Electronics bünyesinde 115 tamgün eleman çalışmakta ve bunların içerisinde 70 kişilik teknik ekip bulunmaktadır.

Misyon

JC-Electronics müşterilerine hızlı ve profesyonel bir hizmet sunmak hedefini gütmektedir. JC-Electronics müşteri merkezli bir firmadır. Erişilebilirlik,  esneklik ve iyi bir iletişim daima odak noktamızda bulunmaktadır.    Müşterilerimize en uygun hizmeti sunmak için gayret göstermekteyiz. Küçük - büyük sipariş, normal sevkiyat - hızlı sevkiyat ve onarım arasında fark gözetilmemektedir.
Ayrıca sorularınızı 24 saat (iş ğünü) içerisinde cevaplayacağımızı garanti ediyoruz.

Çalışanlarımız

JC-Electronics uzmanlık alanları değişik olan elemanları bünyesinde toplamaya gayret göstermektedir.  Burada gözetilen sadece teknik bilgiler olmayıp aynı zamanda piyasa bilgileri de dikkate alınmaktadır.  Ayrıca satış bölümümüzde çeşitli dilleri konuşan elemanlar görev yapmaktadırlar. Bu sayede çeşitli ülkelerden başvuran müşteriler ile kendi dillerinde görüşmek mümkün olmaktadır. Eğer JC-Electronics için çalışmak isterseniz,  insan kaynakları bölümüne bakınız.

JC-Electronics uluslararası piyasada uzmanlaşmak için çeşitli firmalarla bilgi alışverişi içerisindedir. Bu sayede   JC-Electronics   Allen Bradley, Indramat, Texas Instruments, Telemecanique, Modicon vs. gibi markaların satış ve onarımını sunabilmektedir.

JC-Electronics